Ogłoszenie

Następne »

DOMKI RODZINNE NAD SANEM w MYCZKOWCACH

Opis:

Teresa Zawadzka
Myczkowce 80
38-623 Uherce Mineralne
tel.: 013464 92 05
tel. kom.: 0607 546 771


Oferujemy Państwu całoroczne domki położone w odlegległości 30m od brzegu rzeki San i 300m od Jeziora Myczkowieckiego w miejscowości Myczkowce.

Przepiękna okolica, możliwość korzystania z całodziennego wyżywienia na miejscu lub w pobliskiej restauracji oraz komfortowe wyposażenie zapewniają przemiły pobyt w naszych domkach. Dla naszych Gości przygotowaliśmy duży ogrodzony ogród z meblami ogrodowymi, miejscem do wypoczynku, palenia ogniska, zabaw oraz bezpiecznewgo parkowania pojazdów na ogrodzonej posesji. Natomiast bazę noclegową stanowi łącznie 10 miejsc noclegowych z łazienkami. Domki posiadają również kuchnię z pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka), przystosowaną do samodzielnego przygotowywania posiłków. Domki ponadto wyposażone są w odbiorniki telewizyjne - na wypadek deszczu.

Pobyt w naszych domkach w Myczkowcach to również możliwość podziwiania walorów krajoznawczych Myczkowiec i okolicy. Oprócz Jeziora Solińskiego i Myczkowieckiego mogą Państwo podziwiać pomniki przyrody nieożywionej "Skałki Myczkowieckie" (1km) i "Kamień Orelecki" (5km), malowniczy przełom Sanu w Zwierzyniu z ostoją bociana czarnego, czapli siwej i bobrów oraz źródełkiem wody leczniczej.

Rodziny: Idealne miejsce odpoczynku, bezpieczne dla dzieci, wiele możliwości (boisko sportowe (50m), basen kryty całoroczny (1km), kąpielisko (1km), ogródek jordanowski (1km).

Wędkarze: w niedalekiej okolicy (400m) znajdują się znakomite miejsca do wędkowania (wody górskie i nizinne), a złowić można szczupaka, pstrąga, okonia, klenia, leszcza, świnię. Łowić można z łódki lub z brzegu, a nawet niemal 'spod domku' ponieważ 30 m dalej przepływa San...

Amatorzy jazdy konnej mają do dyspozycji ośrodek jeździecki (20min) z możliwością jazdy w terenie.

Podróżnicy: szlaki turystyczne piesze i rowerowe, wyjścia w bieszczadzkie góry.

Artyści: piękne plenery malarskie i rysunkowe, szczególnie jesienią, najczęściej nie trzeba nawet wychodzić z domku.

Narciarze: wiele wyciągów narciarskich w okolicy, mnóstwo tras o zróżnicowanym poziomie trudności dla narciarzy biegowych.

Wspinacze: szereg dróg wspinaczkowych (V-VI.5) na Kamieniu Leskim (8km - 30 dróg) i w Kamieńcu (50km - 80 dróg) (topo w domkach)

Szukający mocnych wrażeń: park linowy na specjalne zamówienie, niezapomniane przejażdżki na tyrolce 20 metrów nad ziemią i przeprawy mostem linowym w towarzystwie doświadczonego goprowca. Poniżej kilka fotografii naszych domków oraz krajobrazów.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: robot
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 6
Dodane: 2007.09.24
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Wydrukowano z 18:08 z adresu URL http://www.myczkowce.com.pl/detail.php?id=6